Zaključna prireditev

 

V četrtek, 9.6.2022, smo učitelji Podružnične šole Šentlovrenc, skupaj z učenci pripravili zaključno prireditev, kjer so se predstavili učenci dramskega krožka, pevci pevskega zbora, plesalci in deklamatorji. Posamezno so se predstavili še vsi oddelki naše šole. Prvošolci z indijanskim plesom in pesmijo, ki so jo spremljali z glasbili, ki so jih izdelali sami. Drugošolci in tretješolci so z  boomwakerski  spremljali in zapeli dve pesmi. Četrtošolci so se izkazali kot pravi deklamatorji, četrtošolci in petošolci pa so zaplesali še srednjeveški ples. Predstavilo se je vseh 50 učencev naše šole, na kar smo zelo ponosni. Prireditev so povezovali naši petošolci, od katerih smo se poslovili z željo, da bodo tudi na matični OŠ Trebnje pogumno kos novim preizkušnjam.

Skozi celotno prireditev je bilo čutiti navdušenje nad nastopajočimi, zato iskrena hvala vsem, ki ste si vzeli čas za ogled naše prireditve .

Teja Zajec

Vodja PŠ Šentlovrenc

 

Foto: Brane Praznik

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost