Državno tekmovanje v znanju Vesele šole

13. marca 2019 smo se veselošolci Zala Dular, Arne Nikić in Lucija Štangar s PŠ Šentlovrenc zelo dobro izkazali na šolskem tekmovanju v znanju Vesele šole in se tako uvrstili na državno tekmovanje. To je potekalo 10. aprila 2019 v Osnovni šoli Stopiče. Ko smo prispeli na tekmovanje, so nas učitelji razdelili po učilnicah. Reševanja nalog smo se pogumno lotili, saj smo se na tekmovanje pridno pripravljali več tednov. Po končanem tekmovanju, smo se še malo družili z ostalimi učenci, nato pa odpravili proti domu. Ta teden pa nas je učiteljica razveselila z novico, da smo bili zelo uspešni in smo vsi trije na državnem tekmovanju v znanju Vesele šole osvojili srebrno priznanje. Na dosežek smo zelo ponosni.

Veselošolci Zala Dular, Arne Nikić in Lucija Štangar z mentorico Mileno Rajšel