Čudežne zverinice

Na naši šoli smo doživeli izjemen dogodek, saj so nas obiskale eksotične živali, ki so nam jih predstavili člani društva Čudežne zverinice z Bleda. Zahvaljujoč Matiji in Matevžu, stricema naše učenke Zale Andolšek, smo imeli priložnost spoznati in občudovati različne živalske vrste.

Spoznali smo madagaskarjevega in afriškega beloprtega ježka, tepih pitona, modrojezična skinka Jamesa in Tutuelo, leopardjega gekona Maxa, vodno želvo, ptičjega pajka, afriško tisočnogo ter indonezijske in tajske paličnjake. Vsaka žival je pritegnila pozornost s svojo edinstvenostjo in prilagoditvami.

Iskrena hvala društvu Čudežne zverinice ter Matiji in Matevžu za to čudovito doživetje. Zelo smo hvaležni za priložnost, da smo se lahko pobliže spoznali s temi izjemnimi bitji.

Teja Zajec

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost