Dramska igrica Boj na zelenjavnem vrtu popestrila sprejem prvošolcev v šolsko skupnost

V torek, 3. 10. 2023, se je 134 prvošolcev Osnovne šole Trebnje zbralo v telovadnici Podružnične šole Dolenja Nemška, kjer so doživeli topel sprejem v Skupnost učencev OŠ Trebnje. Sprejem je bil poseben, saj so ga popestrili učenci dramskega krožka PŠ Šentlovrenc s predstavo “Boj na zelenjavnem vrtu.”
Učenci petega razreda, Lara Matič, Anja Balen, Ajda Kirm, Marcel Jarm in šestega razreda, Ana Primc, Lucija Gorjanec, Nace Barle, Žana Končina in Elin Selan so uprizorili zabavno predstavo, ki je prikazala pustolovščine zelenjavnih junakov. Za odličen nastop  jim iskreno čestitamo!
Novim prvošolcem želimo nepozaben začetek njihovega šolskega potovanja in veliko lepih trenutkov ob učenju in spoznavanju novih prijateljev.

Zapisala Teja Zajec