Zahvala

Oktobrska zbiralna akcija starega papirja je uspešno zaključena, saj smo skupaj z vašimi močmi zbrali kar 2 toni odpadnega papirja. Zagotovo lahko rečemo, da smo zbrali največ papirja do sedaj. Za obogatitev različnih dejavnosti na šoli ste tako prispevali kar 220 evrov.

Vsem, ki ste sodelovali pri zbiralni akciji papirja, se v imenu učencev in učiteljev PŠ Šentlovrenc najlepše zahvaljujem. Naslednja zbiralna akcija je načrtovana konec meseca aprila 2023.

V tem mesecu pa smo tudi prejeli velikodušno donacijo podjetja Gorec v višini 1000 evrov.

Iz zbranih sredstev bomo kupili prenosni zvočnik, kostume za potrebe dramskega krožka ter pirograf za potrebe pouka tehnika in ustvarjalni krožek. Podjetju Gorec ter njihovemu direktorju Janezu Gorcu se iskreno zahvaljujemo.

Z zbranimi prispevki bomo obogatili marsikatere dejavnosti na šoli in tako priklicali nasmehe na obraze naših otrok.

Najlepša hvala!

Teja Zajec