Bralni prijatelj

V mesecu novembru in decembru so petošolci prebrali svoje najljubše knjige iz otroštva svojim mlajšim vrstnikom. Mlajši učenci so jim z navdušenjem prisluhnili in tudi reševali naloge, ki so jih petošolci sestavili zanje.

Preberite si nekaj zadovoljnih vtisov o srečanju:

To uro mi je bilo zelo lepo, ker sem lahko drugošolčku prebrala knjigo. Všeč mi je bilo, ker me je tako zelo poslušal. ( Špela)

Všeč mi je bilo, ker sem mu bral knjigo in ker sva se družila. Nisem vedel, da Nejc že toliko zna. ( Urban)

Všeč mi je bilo, ker smo se družili s prvošolci in drugošolci. Presenečena sem bila, da sta drugošolca tako lepo pisala in risala. ( Kaja)

Zelo mi je bilo dobro. Anja je zelo dobro poslušala in z lahkoto rešila moj učni list. Komaj čakam do naslednjega srečanja. Res je bilo dobro. Rada imam ta projekt. ( Žana)

Zapisala in fotografirala Teja Zajec