Prvi šolski dan

Dragi učenci, spoštovani starši!

Upamo, da ste lepo preživeli počitnice, doživeli veliko prijetnih trenutkov in si nabrali veliko energije za novo šolsko leto.

V ponedeljek, 2. 9. 2019, se ponovno odpirajo vrata naše podružnice. Za lažji začetek šolskega leta vam posredujemo nekaj informacij.

Za učence od 2. do 5. razreda se bo pouk pričel ob 8.20. Učenci s seboj prinesejo copate, pisalo in beležko. Prvi šolski dan jutranjega varstva ne bo, bo pa potekalo varstvo vozačev od 6. 50. naprej v učilnici 3. in 4. razreda ( največja učilnica zgoraj).

Za vse učence bo organizirana šolska prehrana.

V ponedeljek bo šolska malica za učence od 2.-5. razreda izjemoma ob 8.20, ker imamo ob 10.45 uri sprejem prvošolcev.

Odhod avtobusa domov bo okrog 13.30. ure.

Organiziran bo tudi pouk v oddelkih podaljšanega bivanja. V primeru, da bo otrok odšel domov sam, vas prosimo, da to zapišete v beležko.

Vsem skupaj želimo uspešen začetek šolskega leta.

Kolektiv PŠ Šentlovrenc