Koncert ob materinskem dnevu

Naša šola se lahko pohvali s sodelovanjem na koncertu Ženskega pevskega zbora Vidovo iz Šentvida pri Stični, katerega smo se udeležili ob materinskem dnevu. Naši učenci so s svojim nastopom navdušili občinstvo. Nastopili so z dramsko igrico Sovica Oka, pod mentorstvom učiteljice  Alenke Kolar. Bili so izjemni in dokazali so, da imajo velik potencial za igranje. Poleg tega se je na koncertu predstavil tudi naš otroški pevski zbor, ki ga vodi Uroš Primc. Zbor je zapel tri pesmi o mamicah in vse prisotne ganil do solz. Iz srca se zahvaljujemo gospe Anamariji Škerjanc Štrus za povabilo na koncert in za koordinacijo nastopov. Želimo si, da bi bilo takšnih sodelovanj še več, saj so priložnost za razvoj ustvarjalnosti in kreativnosti naših učencev.

Zapisala Teja Zajec

Foto: Brane Praznik